Jdi na obsah Jdi na menu
 


Maškarní 18.3. 2012

18. 3. 2012

 

   Rok se s rokem sešel a naše skautské středisko pořádá již tradičně Maškarní bál pro děti. Letos to vyšlo na neděli 18.3.2012.

     Sešli jsme se již v 9:00 hod ráno v hale na „Sokoláku“. Každý kdo mohl, přišel a pomohl připravit sál. Nosili se stoly, rovnaly židle. Vše se vyzdobilo ubrusy a květinami.  Také se připravili ceny do tomboly, občerstvení a věci určené k prodeji. V kuchyni se ohřívaly párečky, podávala se točená limonáda a pro tatínky bylo připravené pivo. Světlušky vyrobily krásná kuřátka do květináčů, nafukovaly se balónky a aranžovaly zákusky. Vše jsme stihly připravit velmi rychle a tak zbyl čas i na oběd.

img_0048.jpg    Ve 12:30 hod jsme se převlékly do krojů, doladili vše potřebné a o chvíli později přivítaly první návštěvníky. Vstupné bylo dobrovolné a vše ostatní se dalo pořídit za příznivou cenu. Během chvíle jsme měli zaplněný sál rodiči s dětmi. Pohled to byl úchvatný. Ti malí měli krásné masky, jsou rok od roku lepší a propracovanější. Princezny, piráti, čarodějnice, kovbojové, berušky, vojáci a mnoho dalších.

   Akci zahájil Kája přivítáním všech a poděkováním sponzorům. Letošní Maškarní je spojen s nadací img_0084.jpg„Pomozte dětem“, takže nechybělo velké žluté kuře. K poslechu a tanci nám hrála živá kapela a všichni jsme se úžasně bavili. Tancovalo se, zpívalo, jedlo a pilo. V krátkých přestávkách probíhaly různé soutěže a hry. Samozřejmě nechyběla tombola, kdy každý lísteček byl výherním a ceny byly sympatické. Jsem přesvědčen, že se to všem líbilo a děti byly spokojené. V 16:00 hod jsme náš Maškarní bál ukončili a pustili se do úklidu. Unavení, ale spokojení jsme vše zvládli, rozloučili se a šli se trochu prospat, Kojot.

           

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář