Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášská

4. 12. 2010

   Píše se 4.12.2010. Venku mrzne a všude je plno sněhu. Prostě krásné vánoční počasí. Podívali jste se na datum ? Je Mikuláše, tedy čas na každoroční mikulášskou besídku. Sešli jsme se v 15.00 hod na krbovce. Oheň vesele plápolal a bylo teplo. Ono být v kroji v takovém mrazu není příjemná vidina .

   Letos se nás, skautů, rodičů a příznivců sešlo poměrně mnoho, až místnost praskala ve švech.img_2034.jpg A co bylo na programu ? Popřáli jsme si veselé vánoce, zazpívali si vánoční koledy a pobavili se scénkami světlušek a vlčat. Bylo to příjemné, vidět všechny ty různé generace pohromadě. A jelikož je Mikuláše, nesměl chybět samozřejmě Mikuláš, anděl a čerti. Ti nezlobivější skončili v peklíčku ve vyhřátém kotlíčku. Potom jednotlivé oddíly předvedly své pokřiky a obdrželi nadílku. I na mě se dostalo .

   A co na závěr ? Přece vánoční dárečky. Stromeček byl ozdoben a tak jsme se vzájemně obdarovali drobnými dárečky. I drobnost udělá člověku radost. A to je vše. Rozloučili jsme se a rozešli se domů.                                       Kojot          

img_2044.jpg

 

                                                      

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář